Obavijest za učenike i učitelje

Bliže se zadnji dani u ovoj  školskoj godini. Nadam se da se osjećate dobro, kao poslije svakog dobro obavljenog posla . Uvjeren sam da ćete ostvariti uspjeh kakav ste željeli , pa ste utoliko radosniji i veseliji što ćete na kratko oprostiti se od škole i  školskih obveza.

Ključeve školskih ormarića dužni ste vratiti razredniku, koji će pregledati ormarić. Nastala oštećenja ili gubitak ključeva dužni ste nadoknaditi do podjele  svjedodžbi.

15. lipnja zadnji je dan nastave, toga dana nastava je skraćena 15 minuta u prijepodnevnoj smjeni nastava završava u 10,20 , a popodnevna smjena počinje sa radom u 10,45 sati,  4. sat završava u 13,05 sati  (nema 5.i 6. sata, školski sat je skraćen 15 minuta). Učenici putnici trebaju biti na stajalištima u 10, 00 sati.

Popis udžbenika za školsku godinu 2012./2013. nalazi se na ulazu u školu kao i na web stranici škole. Razmjena odnosno kupo-prodaja udžbenika moći će se obaviti putem foruma na web stranici škole po sistemu nudim i tražim.

Postignuti rezultati su za pohvalu, ali ne i vladanje "na čast pojedincima", pa se iskreno nadam da se neće pogoršati do kraja školske godine.

Za učenike osmih razreda bit će upriličena svečana podjela svjedodžbi 28. lipnja u 17,00 sati .

Školski autobus polazi sa početnih stajališta u 16.15 sati.

Popravni ispiti bit će 26. i 27. lipnja prema rasporedu predmetnog učitelja.

Podjela  svjedodžbi za ostale učenike bit će  u četvrtak,  28. lipnja i to:

• 8,30 sati  razredna nastava
  • 9,00 sati neparna  i parna smjena –predmetna nastava obavijest na webu škole

( ako budemo u mogućnosti unijeti ocijene u e-maticu i ispisati svjedodžbe iz matice )

Svi učenici  putnici  čekaju autobus na svojim stajalištima  u 8,30 sati.

Zahvaljujući vama učenicima, nastavnicima i tehničkom osoblju škola i školski okoliš su čisti, a to samo potvrđuje kakvi su učenici koji pohađaju tu školu. Ponosimo se postignutim rezultatima u učenju i vladanju, iskreno se nadam da će tako ostati do kraja školske godine.

Osmaši, puno uspjeha u odabiru vašeg budućeg zanimanja, a ostalima učenicima čestitam na postignutom uspjehu i neka ljetni odmor provedu što ljepše i da proteklu školsku godinu pamte po dobru.

Naša bivša učenica iz Čepinskih Martinaca  Ana Marija Barišić  (22 god. ) boluje od tumora, a kako uz kemoterapiju mora piti i lijek za koji joj je potrebna financijska pomoć, prikupljanje pomoći obavit će u srijedu i četvrtak  kasicom, koju će pronijeti kroz razrede učenici iz Čepinskih Martinaca. Detaljnije možete vidjeti na web stranici škole.

VAŠ  RAVNATELJ: Ilija Pavić, prof.

objavio: Mislav Katalinić   datum: 15. 6. 2012.