Članak na Čepin online

Prenosimo članak sa stranice www.cepinonline.com

"Velik uspjeh postigli su učenici Osnovne škole "Vladimir Nazor" iz Čepina i njihovi mentori - do sada su dobili pet poziva na državna natjecanja. "Već godinama nismo imali toliko izvrsnih rezultata. Prethodnih godina na državna su natjecanja pozivana dva, najviše tri učenika", kaže ravnatelj Ilija Pavić. Na Državno natjecanje iz hrvatskog jezika pozvana je Vedrana Tokić (mentorica Marina Dobutović), iz tehnike - područje zrakoplovno modelarstvo Bernard Ćurčić (mentor Zlatko Popić), iz biologije Katarina Krešo (mentor Monika Pavić), a Rebeka Monika Oklopčić iz geografije (mentor Neda Mur).

Daroviti ekolozi: Barbara Lendić, Ana Bekavac, Josipa Anić i Ana Leventić pod vodstvom mentorice Monike Pavić predstavljali su svoju školu, grad i županiju na ekokvizu “Lijepa naša” i osvojili šesto mjesto u državi. Na Državni Lidrano predloženi su mladi glumci: Matko Adrić, Tea Matusina, Mirijam Ikasović, Franka Romić i Laura Vadnjak (mentor Marina Dobutović). Pozvani učenici raduju se odlasku na državno natjecanje i nadaju se da će biti među prvih deset u Hrvatskoj."

objavio: Maja Jurić-Babaja   datum: 4. 5. 2011.

Platinasti status

« Srpanj 2024 »