Proslava 60. obljetnice OŠ Vladimir Nazor, Čepin

Dana 29. svibnja 2024. godine OŠ Vladimir Nazor, Čepin proslavila je svoju 60. obljetnicu svečanom priredbom održanom u Kulturnom centru Čepin. Priredba je bila osmišljena kao putovanje kroz desetljeća, gdje su učenici na kreativan način prikazali bogatu povijest škole.

Uzbudljiva večer bila je ispunjena raznovrsnim izvedbama. Učenici su kroz igrokaze, plesne točke i pjesme dočarali različita razdoblja, a nastavnici su s puno truda i entuzijazma uvježbavali točke s učenicima kako bi priredba bila što uspješnija. Publiku su činili roditelji, sadašnji i  bivši djelatnici i učenici škole, koji su s oduševljenjem pratili svaki nastup.

Poseban gost priredbe bio je Mato Lukić, zamjenik župana, koji se obratio prisutnima emotivnim govorom. Istaknuo je svoje ponosno sjećanje na dane provedene u OŠ Vladimir Nazor kao bivši učenik te je pohvalio sadašnje generacije učenika i djelatnike škole na izuzetnom trudu i postignućima.

Priredba je bila uspješan spoj prošlosti i sadašnjosti, a slavlje 60. obljetnice ostat će svima u nezaboravnom sjećanju.

Pogledajte i uvodni film u kojem su naši informatičari pomoću umjetne inteligencije  oživjeli Vladimira Nazora.

Ingrid Propadalo

objavio: Anita Koprivnjak   datum: 3. 6. 2024.

Platinasti status

« Srpanj 2024 »