Naša škola već pune 22 godine provodi program Eko-škole, sustavno promičući održivi način života i odgovoran odnos prema okolišu. Koordinatorice ovog međunarodnog programa u školi su Renata Rous-Viviora , Monika Pavić i Maja Jurić-Babaja. Veliku ulogu u provedbi programa imaju i kumovi škole. Oni su važni partneri koji pridonose ostvarivanju ciljeva Eko-škole. Uz stručnu podršku, kumovi su i sponzori koji financijski podupiru rad škole. Kum naše škole je Općina Čepin, koja kontinuirano doprinosi uspješnoj realizaciji brojnih ekoloških inicijativa. U sklopu postupka obnove statusa, školu je posjetila regionalna koordinatorica Biljana Pavić, koja je izvršila uvid u dokumentaciju o provedbi svih programskih koraka. Tom je prigodom potvrđeno kako je škola još jednom uspješno ispunila sve kriterije za obnovu statusa Međunarodne Eko-škole.
SUDJELOVALI SMO NA SUSRETU MEĐUNARODNIH EKOŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE
Učiteljice Monika Pavić i Renata Rous-Viviora predstavile su našu školu na četvrtom Susretu međunarodnih ekoškola Republike Hrvatske, koja se održala 9. lipnja 2026. godine u Kutini . Ovogodišnji susret bio je posvećen temi „Sigurnost hrane, održiva hrana i klimatske...


