Poštovani roditelji, od ove školske godine se uvodi obvezno docjepljivanje u 4. razrede kombiniranim cjepivom protiv difterije-tetanusa-hripavca (dijete ga je već primilo u pedijatrijskoj dobi) iz
epidemioloških razloga jer je povećana pojavnost hripavca u populaciji. Ovo je samo obavijest, termine za cijepljenje i link za naručivanje ćete dobivati preko škole kada budemo planirali to cijepljenje za pojedini razred.
Lijepi pozdrav,
Ivana Balta (školska liječnica)
SUDJELOVALI SMO NA SUSRETU MEĐUNARODNIH EKOŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE
Učiteljice Monika Pavić i Renata Rous-Viviora predstavile su našu školu na četvrtom Susretu međunarodnih ekoškola Republike Hrvatske, koja se održala 9. lipnja 2026. godine u Kutini . Ovogodišnji susret bio je posvećen temi „Sigurnost hrane, održiva hrana i klimatske...


