Datum objave: 7. listopada 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

Nagrada učiteljima i ove godine u našoj školi

Naša nastavnica biologije i kemije, Monika Pavić, i ove godine je dobitnica je prestižne godišnje nagrade, koja se dodjeljuje učiteljima  iz cijele Hrvatske. Ove godine je nagrađeno 513 učitelja.

Nagrada je priznanje za izvanredan rad s učenicima, a posebno za uspjehe koje su postigli na natjecanjima iz biologije i kemije. Zahvaljujući njezinom stručnom vođenju, učenici redovito ostvaruju izvrsne rezultate na županijskim i državnim natjecanjima. Nastavnica Pavić ističe se  svojim predanim radom, inovativnim pristupom nastavi i kontinuiranom podrškom učenicima, što pridonosi njihovom uspjehu.

Ova nagrada je zasluženo priznanje za njezin doprinos obrazovanju i dodatna motivacija za nastavak izvrsnog rada u budućnosti.

Čestitamo nastavnici Moniki Pavić i želimo joj puno uspjeha u daljnjem radu!

Obilježili smo Dan mentalnog zdravlja

Svjetski Dan mentalnog zdravlja, koji se obilježava 10. listopada, podsjeća nas na važnost mentalnog zdravlja kao temelj života. Sigurno i zdravo radno okruženje pridonosi mentalnom zdravlju kao zaštitni faktor rasta i razvoja mladih. U svakodnevnom životu važno je...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content