Datum objave: 17. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica

Gospodarski centar OBŽ-a dodjela nagrada najuspješnijim učenicima i mentorima u školskoj 2023./24. godini.

Osječko-baranjska županija i ove godine nagrađuje učenike osnovnih i srednjih škola te njihove mentore za uspjehe ostvarene u školskoj 2023./2024. godini te je tim povodom u Gospodarskom centru OBŽ organizirana svečana dodjela nagrada i to za 684 učenika i 78 mentora. Uspješnim učenicima, mentorima i njihovim roditeljima, ali i ostalima koji ih podupiru u njihovu radu čestitao je obnašatelj dužnosti župana Mato Lukić naglasivši kako Osječko-baranjska županija prepoznaje i vrednuje njihov naporan rad.
Na dodjeli nagrada iz naše škole bila je Ana Piroš, koja je nagrađena za odličan uspjeh tijekom školovanja te za rezultate na državnim natjecanjima:  osvojeno 1. mjesto iz kemije i biologije te 2. mjesto iz fizike. Nagradu su dobile i mentorice Spomenka Ivanušić (fizika), Monika Pavić (biologija i kemija).

Učenica Unna Aurora Inić nagrađena je za odličan uspjeh tijekom školovanja.

Čestitamo učenicama i mentoricama.
Svima im želimo puno uspjeha u budućem radu.

Jesenski patuljci

Kako smanjiti količinu bačene, iskorištene, nepotrebne odjeće? Prvog tjedna u listopadu 4.a razred je na kreativno-ekološkoj skupini našao novu namjenu staroj odjeći. Zajedno sa svojom učiteljicom, Rantom VIviora Rous, odlučili su cijele godine reciklirati i...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content