Povodom Dana planeta Zemlje, učenici 1.a, 3.a i 3.b razreda, zajedno sa svojim učiteljicama Renatom Viviorom Rous, Vesnom Zrinušić i Ivonom Horvat te nastavnica biologije i kemije Monikom Pavić s učenicima predmetne nastave, sudjelovali su u akciji čišćenja školskog dvorišta.
Vrijedni učenici pokazali su kako i malim koracima možemo učiniti velike promjene za naš okoliš. Uz puno truda, suradnje i dobre volje, školsko dvorište zablistalo je u novom ruhu.
Ovom aktivnošću željeli smo potaknuti svijest o važnosti očuvanja prirode i odgovornog ponašanja prema okolišu. Ponosni smo na naše učenike koji su svojim primjerom pokazali koliko je važno brinuti o našem planetu. Akcija čišćenja okoliša je u sklopu projekta MZO-a “Eko čarolija u školskom dvorištu” za izvannastavne aktivnosti.
SUDJELOVALI SMO NA SUSRETU MEĐUNARODNIH EKOŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE
Učiteljice Monika Pavić i Renata Rous-Viviora predstavile su našu školu na četvrtom Susretu međunarodnih ekoškola Republike Hrvatske, koja se održala 9. lipnja 2026. godine u Kutini . Ovogodišnji susret bio je posvećen temi „Sigurnost hrane, održiva hrana i klimatske...



