Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

Be safe on internet
Sloboda odgoja

Hrabri telefon

Imamo europsku prvakinju!

Dorotea Šimunek, učenica 6a razreda naše škole proglašena je šampionkom europske regionalne lige u natjecanju u judu. Bravo, Dorotea! Evo što Glas Slavonije piše o natjecanju i pobjednicima:

U Rumunjskom gradu Aradu je 14. 12. 2013. održan međunarodni judo kup i ujedno 4. kolo europske regionalne judo lige. Na turniru je nastupilo 207 natjecatelja iz 31 kluba iz Mađarske, Rumunjske, Srbije i Hrvatske. U uzrastu dječaka do 11 godina nastupili su braća Ivan i Luka Katić, obojica u kategoriji do 30 kg. Ivan Katić (rođen 2005. god.) osvojio je srebrnu medalju, izgubivši samo u finalnoj borbi, dok se Luka Katić (rođen 2006. god.), nakon nekoliko odličnih borbi sa puno starijim i iskusnijim protivnicima, plasirao na 5. mjesto. U uzrastu do 15 godina u kategoriji do 38 kg. nastupili su Timon Perić i Sven Pelin. Obojica su osvojila brončana odličja, kao i Ivan Nikšić u kategoriji do 55 kg. U ženskoj konkurenciji u uzrastu do 15 godina, Judo klub Mladost Osijek predstavljala je Nika Katić koja je u kategoriji do 40 kg. osvojila srebro i Dorotea Šimunek koja je u kategoriji +63 kg. osvojila broncu. S obzirom na to da je ovo natjecanje ujedno bilo i zadnje kolo europske regionalne judo lige, ukupnim pobjednicima u pojedinim kategorijama, dodijeljena su i posebna priznanja. Nakon zbroja bodova iz sva 4 kola lige, šampionima euro regionalne lige proglašeni su naši natjecatelji Sven Pelin u kategoriji do 38 kg i Dorotea Šimunek u kategoriji +63 kg. Drugoplasirani u svojim kategorijama su Timon Perić i Nika Katić. Natjecatelje je vodio trener Blaženko Krček.

Fotografije možete vidjeti pod opširnije.

objavio: Lidija Šaravanja   datum: 16. 12. 2013.