Projekti u školi
Projekti

2009./2010.

FILM

Učenici 6c razreda su na kreativan i zanimljiv način osmislili svoj domaći uradak.

Zadana tema: kriminal; format:mpeg4; jezik: engleski; utrošeno vrijeme: zabavno!!!

The stolen necklace

2008./2009.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prezentacija o projektima koji su se radili u ovoj šk.god.-prezentacija-eko-2008./09.

Likovna radionica
Potkraj  mjeseca kolovoza 2009. učenici iz dviju čepinskih škola (OŠ Miroslava Krleže i OŠ Vladimir Nazor), roditelji i nastavnici bili su u ovoj šumi na likovnoj radionici. ovdje pogledajte više-izlet

Engleski jezik

Učenici su samostalno radili film. (Na žalost da bi ga stavili na stranicu morali smo mu smanjiti kvalitetu, pa je zbog toga slika malo lošija nego u originalu. Ukoliko ne možete pogledati film skinite si program vlc player - besplatan je, a reproducira gotovo sve formate filmova)-film-Yeahhh

Biologija

-7. razredi su bili u posjeti veterinarskoj stanici u Čepinu sa svojom nastavnicom Monikom Pavić, gdje su pogledali kako se pregledava meso na trihinelu s obzirom da je vrijeme kolinja.

-7.razredi su išli u posjet konjičkom klubu u Osijeku.

Biologija i Informatika

učenici 7. razreda odradili su projekt Virusi -prezentacija

Priroda

-5. razredi su obilježili Dan zaštite životinja na školskom igralištu, gdje su doveli svoje kućne ljubimce.

Povijest

-Povjesničari (Antea Marošević, Ivona Zadro, Marija Šmit) su radili prezentaciju na temu Kada će Čepin postati grad. Poslali su svoj rad u emisiju HTV-a Veliki odmor.

8.r u Vukovaru (povijest, zemljopis, hrvatski, likovni...)

8.r razredi su sa svojim razrednicima, te nastavnicima nekih predmeta posjetili Vukovar. Više slika pogledajte u foto-galeriji.

Informatika

-8.razredi počinju raditi na svom godišnjaku. On će sadržavati nekoliko dijelova napravljenih kao film od slika: od 1. do 8. razreda, pojedinačno predstavljanje, ekskurzije, oproštajne, Valentinova i sl. i zadnji dan. Filmove ćete moći pogledati pod Informatika-->Godišnjaci.

4.b razred

4.b razred je sa svojom učiteljicom Renatom Viviorom-Rous obišao Čepin i zabilježio sve najbitnije ustanove. pogledajte što su zabilježili na dnu stranica u pdf dokumentu Povijest Čepina 4.b.

« Siječanj 2021 »