preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Dokumenti
Školska pošta

Brojač posjeta
Ispis statistike od 29. 8. 2011.

Ukupno: 715985
Tražilica


Stručni skupovi

Dislajkaj mržnju

NE govoru mržnje na Internetu!

Red Button

 

Draga djeco, roditelji, učitelji, građani…

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

edu.hr portal

Sloboda odgoja

Hrabri telefon

Učitelji predmetne nastave

 

 

    HRVATSKI JEZIK:

 

Anita Koprivnjak- (razrednica 8.d) 

 

Jasna Dasović - (razrednica 7.d)

 

Višnja Dorušak-Šeper (razrednica 5)

 

Marina Dobutović,  (razrednica 6.a)  vodi dramsku grupu "Mala scena" 

 

   LIKOVNA KULTURA:

 

Zdravko Jovanović, (razrednik 6.c)  sve slike na zidovima škole su njegovo djelo.

 

GLAZBENA KULTURA

 

Željka Grgošević - vodi školski zbor
 

ENGLESKI JEZIK:

 

Kristina Jelenić

 

Suzana Tolić (razrednica 8.a)

 

Nataša Periškić (razrednica 7.a)

 

Lidija Šaravanja

 

 

NJEMAČKI JEZIK:

 

Lana Bajramović Antolić (zamjena Renata Borovac)

Katarina Rebić

Marija Perković - voditeljica ŽSV njemačkog jezika 

 

MATEMATIKA:

 

 

           Nathalie Aničić-Viviora  

 

Gabrijela Ernez (zamjena za porodiljski Ivana Pušić)

 

Zdenka Vinković (razrednica 5.)

 

Spomenka Ivanušić

 

BIOLOGIJA:

 

 

Monika Pavić- učitelj savjetnikvoditeljica ŽSV biologije, razrednica 7.b

 

Marija Grba

 

Ivana Labaj 


 

 PRIRODA:

 

Monika Pavić - učitelj savjetnikvoditeljica ŽSV biologije, razrednica 7.b

 

Marija Grba


 

KEMIJA:

 

Monika Pavić - učitelj savjetnikvoditeljica ŽSV biologije, razrednica 7.b

 

Marija Grba

 

 

FIZIKA:

 

Spomenka Ivanušić

Dejan Peroković


 

POVIJEST:

 

 Ksenija Vračević (razrednica 6.b)

 

Blanka Polić (razrednica 5.)

 

 

GEOGRAFIJA:

 

Zvonimir Stipešević

 

Neda Mur 

 

 

TEHNIČKA KULTURA:

 

 Zlatko Popić, učitelj mentor(razrednik 6.d) voditelj sindikata u školi

 

 

 TZK:

 

 

 Ivan Lozančić (razrednik 8.c)

 

Krešimir Salamon

 

 

 

IZBORNI PREDMETI:

 

 

 VJERONAUK:

 

Mirjana Karatović

 

Mira Leko-Ćurčić

 

Ružica Kadlaček 

 

 

 INFORMATIKA:

Maja Jurić-Babaja, učitelj savjetnikurednica ove stranice

 

Mislav Katalinić, urednik stranice

 

Eko škola

Školski koordinator/ica:

Monika Pavić,

Maja Jurić-Babaja,

Renata Viviora-Rous

Godina prvog stjecanja statusa:

2004.

Trenutni status:

Zlatni status


e-Dnevnik


Sviđa ti se?


 

Vrijeme u Čepinu

Knjižnica

Katalog knjiga


Portal za škole


Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Dnevni tisak
 • Večernji list
 • Jutarnji list
 • Glas Slavonije
 • Dnevnik.hr
 • RTL
 • HRT
 • Index.hr
 • 24 sata

Zanimljivi linkovi


Hlapićev portal


Sportske igre mladih


e-knjižnica


Popularni časopisi





preskoči na navigaciju