Ravnatelj: Ilija Pavić, prof. PTO

Prvi radni odnos zasnovao sam 1986. kao apsolvent u OŠ Vladimir Nazor -Čepin, da bih nakon 6 mjeseci otišao u Belišće, a potom u Vladislavce. U Čepin se vraćam 1990.g. gdje radim na obje osnovne škole kao učitelj tehničke kulture. Za v.d. ravnatelja imenovan sam ožujka 2000.g., nakon godinu dana imenovan sam za ravnatelja. Kao ravnatelj zalažem se da praćenje i unapređenje nastavnih sadržaja kao i poboljšanje nastavnih metoda. Osobno mi je stalo do poboljšanja uspjeha učenika u nastavnim predmetima i njihovoj afirmaciji u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Učitelje i stručno osoblje podržavam u izgradnji osobnog profila ( poduzetnost, kreativnost,...), a koji su u funkciji učenika, jer njima mora biti podređen cijeli odgojno-obrazovni proces. U skladu s materijalnim mogućnostima potičem opremanje škole za poboljšanje nastave i smatram da smo dostigli zadovoljavajući nivo. Veliku pozornost dajem estetskom uređenju koji je preduvjet za ugodan boravak u školi, jer škola je naš drugi dom. Veliku pozornost pridajem u suradnji sa širom zajednicom, jer škola mora biti otvorena za sve.

« Studeni 2018 »