Psihologinja

Psihologinja - Marija Zidar,prof.

Rođena sam 8. listopada 1985. u Osijeku, a od rođenja živim u Čepinu. Osnovnu školu sam pohađala u OŠ Vladimir Nazor Čepin te je tako moje djetinjstvo, po mnogima najljepše životno razdoblje, vezano upravo za ovu školu.

Nakon završetka srednje škole, Isusovačke Klasične Gimnazije s pravom javnosti u Osijeku, upisala sam studij psihologije na Filozofskom fakultetu u Osijeku. Još kao apsolventica sam imala tu sreću da upravo moja osnovna škola, za koju me vežu prelijepe đačke uspomene, postane moje prvo radno mjesto.

Mislim da je čovjeku prijeko potrebno da bude zadovoljan onim što radi. Biti školski psiholog, raditi s djecom, pomagati im i usmjeravati ih je ono što mene ispunja zadovoljstvom.

Osjećam kao da sam jednom davno krenula iz ove škole, napravivši puni krug u nju se vratila i tako pronašla svoju sreću. Upravo u tome želim pomoći našim učenicima, da i oni pronađu svoj životni put, zadovoljstvo i sreću.

« Listopad 2017 »