Bravo za 8c! (Možemo i mi)

Više pod opšrnije :)

Naime, njihove zdrave, domaće proizvode rado kupuju učenici, nastavnici, tete i ostali koji se zateknu u školi. U planiranje i ostvarivanje njihovog projekta uključili su i svoje roditelje, bake, tetke... Njihova razrednica, Zdenka Vinković, prof., ponosno kaže  kako  već nekoliko godina na ovaj način uspijevaju platiti terensku nastavu za šestero učenika kojima to roditelji ne mogu priuštiti. Učenice 8c Ružica Martić i Anamarija Feher kažu:

"Mi, učenici 8c razreda, volimo pomagati jedni drugima. Iz tog razloga organiziramo razne prodaje kako bismo skupili novac. Svaka naša akcija ima humanitarni cilj. Novac koji prikupimo ulažemo u nove materijale kojima unaprjeđujemo svoju ponudu. Ono što zaradimo dajemo našim prijateljima koji si ne mogu priuštiti terensku nastavu. Iz godine u godinu našim kupcima nudimo sve bolje proizvode. Od sebe uvijek dajemo najviše te se trudimo prihvatiti i razumjeti sve naše kupce. Cijene prilagođavamo većini. Zato nas posjetite i uvjerite se u sve navedeno!"
Oni mogu!

objavio: Lidija Šaravanja   datum: 7. 3. 2016.